Атовска од Украина: Русите се прегрупираат – го оставаат Киев, одат на исток
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

РЕПОРТАЖА ОД УКРАИНА: Ракетиран трговски центар во Киев 4 тела се уште се бараат под урнатините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ