Бочварски: Битна е инфраструктурата за поврзување со соседите, а за тоа на располагање ни стојат европски фондови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петрушевски: Опозицијата нема да поддржува закони кои не се наменети за граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ