Галевски: Поместени се границите за добивање на „Оскар“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димитриевски: Од политика фајде не видовме, треба менаџерски да се управува за потребите на граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ