Гордана Димитриеска – Кочоска: Легитимно е барањето за предвремени избори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

ЕВРОВИЗИЈА: Андреа Коевска го фрли знамето на земја при фотографирање, потоа се извини на јавоноста

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ