Дојчиновска: Идејата на Законот за лобирање е да им се даде на умешните луѓе да влијаат, а целта е да има транспарентност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пливачка федерација: Секој изгубен ден поради затворениот базен, е неповратна штета за пливачите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ