За фасадата на МЕПСО важел „градежниот“ закон – „ваљда нема да дувне ветер“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вооружени судири во Сирија, Ердоган се заканува дека ќе предизвика нова мигрантска криза

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ