Има и млади лекари кои сакаат да останат да работат во Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајанов: Да се воведе една изборна единица, а изборите да бидат во редовен термин

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ