Најголем регионален онколошки центар ќе се отвори на Детска клиника
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев: Одбраната на главниот град изгледа добро – овде тенк не може да влезе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ