Николовски: Отворен Балкан го отвори и увозот на пченица и масло од Србија – граѓаните не треба да се грижат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Велковски: Имаме озбилен проблем што Скопје не го направивме затворен град

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ