Николовски: Поставивме темелни мерки и системски вредности кои се меѓународно признаени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Инспекторат за труд: По исплатата на јануарската плата ќе знаеме дали се почитувал законот за исплата на дневница за работа во недела

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ