Пендаровски: Ако Путин ја освои Украина, на Западен Балкан најранливата точка е Бања Лука
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Путин со ова што го прави ја засилува солидарноста во ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ