Серафимовски: Градежништвото е во криза, државата мора да направи долгорочен план за развој
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Биба: Охрид е град со голема историја, поголема одошто може да се проџвака

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ