Скопски агол: Единствениот дипломиран оџачар во Македонија е Јасмина – жена која ја подига професијата на високо ниво
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Билјана Јанкуловска: Проекциите на оперите и балетите во „Синеплекс“ се наш проект за душа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ