Фрчкоски: Тезата и форсирање на општа кризна состојба е глупаво решение и системот така би колабирал
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Градоначалничката Петровска: Широк сокак е празен – битолчани се однесуваат совесно и дисциплинирано

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ