Јованова: На сите медиуми во Русија им е забрането да го нарекуваат тоа што се случува во Украина војна или инвазија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска: Од Мариупол пристигнуваат 1000 евакуирани граѓани, меѓу нив и новинари и активисти кои се мета на киднапирања

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ