Јон Фрчкоски: Македонија има физички имот во екс-Ју државите, но немаме имотни листови за тие објекти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Бајден победник на ниво на број на држави, Сандерс на ниво на број на делегати – Блумберг губитник

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ