Јорданова: Бројот на жените кои што сакаат да почнат свој бизнис расте – потребен е развој на старт ап културата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Франција во предизборна кампања, гласини дека Брижит Макрон е родена како маж, таа најавува тужби

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ