Талески: Заедно да ја подигнеме свеста за невидливата и видливата попреченост, потребно е вклучување на целото општеството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Данило Доленц: Македонскиот попис е во врвот на светските искуства, во овој момент!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ