Хаџи Јанев: Русија има капацитет да се спротивстави на нафтените санкции, прашање е кој ќе настрада
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ Среда 7 Декември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ